KAMENICTVÍ STAŇKOV

Kontaktní osoba: Václav Wegschmied

Jiráskova 106, 345 61 Staňkov II
Tel.: +420 379 492 206
E-mail: info@kamenictvistankov.cz, Web: www.kamenictvistankov.cz

Adresa dokumentu: http://kamenictvistankov.cz/cs/uvod/


Úvod

Klikněte pro detail

Jsme výhradně rodinou firmou, která navazuje na dřívější tradici kamenictví ve Staňkově a pokračuje již druhou generací.

S polupracujeme s několika dalšími firmami a snažíme se abyste v naší firmě našli ucelený sortiment výrobků a služeb související z opracováním kamene a některé výrobky chceme prezentovat na těchto stránkách.

Jsme schopni vyhovět téměř všem vašim požadavkům. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi a precizně odvedenou prací a kvalitou našich výrobků, je pro nás maximální spokojenost našich zákazníků.

Naší provozovně ve Staňkově najdete stálou nabídku našich výrobků, kterou je možné shlédnout po domluvě i mimo pracovní dobu.

V prvních letech své činnosti jsme se specializovali na výrobky z umělého kamene převážně na pomníkovou výrobu. S postupným rozvojem firmy jsme se zaměřili na opracování přírodního kamene. Pro svoji výrobní činnost využíváme jak tuzemských zdrojů přírodních materiálů, tak zejména materiálu dovážených z celého světa.


(c) KAMENICTVÍ STAŇKOV - Václav Wegschmied | Realizace pcrada.cz - IT služby a rady pro každého - Michal Foist 2009 [ http://www.mirec.cz ]