O nás

Jsme výhradně rodinou firmou, která navazuje na dřívější tradici kamenictví ve Staňkově a pokračuje již druhou generací.

Zpracováváme přírodní kamen a snažíme se abyste v naší firmě našli ucelený sortiment výrobků a služeb související z opracováním kamene a některé výrobky chceme prezentovat na těchto stránkách.

Jsme schopni vyhovět téměř všem vašim požadavkům. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi a precizně odvedenou prací a kvalitou našich výrobků, je pro nás maximální spokojenost našich zákazníků.

V naší provozovně ve Staňkově najdete stálou nabídku našich výrobků, kterou je možné shlédnout po domluvě i mimo pracovní dobu.

V provozovně v Osvračíně máme největší sklad materiálu v Plzeňském Kraji s vlastní výrobou a řezáním kamenných bloků přímo z lomu.

V prvních letech své činnosti jsme se specializovali na výrobky z umělého kamene převážně na pomníkovou výrobu. S postupným rozvojem firmy jsme se zaměřili na opracování přírodního kamene. Pro svoji výrobní činnost využíváme jak tuzemských zdrojů přírodních materiálů, tak zejména materiálu dovážených z celého světa. Specializujeme se na hřbitovní architekturu.